Cytat:
|
dlatego najgorsze co nas może spotkac to stwierdzenie kogoś z gory że jeśli zdobędziemy mistrza to nic nie trzeba robić bo jestesmy wciąż najlepsi. Co poskutkuje wlaśnie kolejną Levadią i brakiem rozwoju tej drużyny
|
A jak nie zdobędziemy mistrza to w klubie stwierdzą, że byliśmy niewiele słabsi od Lecha, więc nie trzeba wzmacniać zespołu...