Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 05.05.2010, 11:20
Cytat:
dlatego najgorsze co nas może spotkac to stwierdzenie kogoś z gory że jeśli zdobędziemy mistrza to nic nie trzeba robić bo jestesmy wciąż najlepsi. Co poskutkuje wlaśnie kolejną Levadią i brakiem rozwoju tej drużyny
A jak nie zdobędziemy mistrza to w klubie stwierdzą, że byliśmy niewiele słabsi od Lecha, więc nie trzeba wzmacniać zespołu...
Odpowiedz cytując