Po to ,że to jest jedyny obok Ba zawodnik, który
potrafi dryblowac i tego nie unika
bierze na siebie cieżar gry i ciągnie z piłką do przodu
Tylko trzebaby zabronic mu wykonywania stałych fragmentów
i jakos łapy zawiązać, zeby mógł biegac ale nimi nie machał tyle

A no i gębe czymś zamknąć byle sie oddychać dało
