Marszałek napisał(a):

|
witeq,ale serio pytam,po co komu Małecki?Facet nie umie przyjąć piłki ani jej dośrokować!Jako maskotka,czy co?
|
w przeciwieństwie do większości zespołu potrafi za to kiwnąć i biegać. I mu się chce. Mamy oczywiście Wojtka Łobo, który potrafi przyjąć i dośrodkować. A nawet strzelić. Dwa razy na sezon. Kwestia gustu, Marszałku.
Bycie oryginalnym w osądach jest kuszące, wiem : ) znałem kiedyś takiego jegomościa, który przyczepiał się do Sobola, ze nie potrafi piły rzucić. Za to uwielbiał Kirma, bo to atleta. Specyfika pozycji i zadań na boisku jest ważna, no nie?