Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 05.05.2010, 10:42
AYALA napisał(a):Wyświetl post
od tego materiału jaki ma teraz Kasper cudów nie można wymagac że co roku będą lige wygrywac.To sa zawodnicy znacznie słabsi piłkarsko niż 7-10 lat temu co grali z Białą Gwiazdą na piersi.
dlatego trzeba to zmienić. Bardzo sie ucieszylem że Wisla jest zainteresowana młodym Kiełbem, właśnie takich piłkarzy powinniśmy sprowadzić a w zamian sprobowac pozbyć się wszystkich ofensywnych poza Małeckim, Ba i Kirmem, bo za nich w przyszlości możemy otrzymać dużo większe pieniądze.

Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam na oku takiego lidera na przyszły sezon. Myślę o zawodniku Mistrza Cypru - Macieju Żurawskim. Liczę, że Kasperczak przekona Maćka do powrotu i będzie on tym piłkarzem, który w trudnych momentach nie będzie się bał odpowiedzialności.
jak słaba jest nasza kadra świadczy o tym ze kibice zbawiciela widzą w emerycie

kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak Wiśle potrzeba rewolucji kadrowej, budowy od nowa struktur organizacyjnych na wzór zachodni bo co z tego mistrzostwa pozostanie w lipcu gdy znów jakaś Levadia nas połknie...
dlatego najgorsze co nas może spotkac to stwierdzenie kogoś z gory że jeśli zdobędziemy mistrza to nic nie trzeba robić bo jestesmy wciąż najlepsi. Co poskutkuje wlaśnie kolejną Levadią i brakiem rozwoju tej drużyny
Odpowiedz cytując