pawelpb1 napisał(a):

Wie ktoś skąd pewnie w piątek odjadą piłkarze na mecz ? Może by sie zebrać i wesprzeć ich przed wyjazdem lub też iść na czwartkowy trening !!!! w końcu kto ma w nich tchnąć wiarę w zwycięstwo jak nie my !![...]
PAMIĘTAJCIE!!! WISŁA TO MY !!!
|
No dokładine, jak dla mnie świenty pomysł, żeby się wybrać albo w piatęk pod budynek klubowy, albo jutro na trening i głośnym dopingiem uzmysłowić naszym grajkom jak ważny jest to mecz i pokazać im, że mimo tego, że ostatnio grają jak grają to my jesteśmy razem z nimi na dobre i na złe, że wierzymy w MP. Takie wsparcie na pewno nie zaszkodzi, a może nawet odniesie efekt w postaci zwiększonej mobilizacji naszej drużyny. Wymagamy od nich, wymagajmy też od siebie. Pokażmy, że jesteśmy z nimi.