jurukuru napisał(a):

ł, bo w bramce mieliśmy murzyna,
|
OIj fajnie by było,Murzyni są w sumie solidnymi bramkarzami. Póki oc to o Murzynie możemy pomarzyć,bo w bramce stoi w najważniejszych meczach sezonu gość,który nie jak bronić nie potrafi. Jedyna szansa,że będa w niego trafiać lub w ogóle w światło bramki nic lecieć nie będzie. Jesli nie obronimi MP to w sumie zarząd,prezes czy kto tam odpowiada za politykę kadrową sam sobie będzie winny. W sumei na nic nie liczę,bo gdy widze tak fatalnie wyszkolonych kopaczy,brak ambicji,to zadaje sobie pytanie jak słaba musi być ta liga,że jestesmy liderem od tak długiego czasu. Powiem więcej,jeśli zdobędziemy MP to transferów nie będzie,wszak mamy team na mistrza. Przed meczem z Legią nie wiem co mysleć,wygrała tam Odra. Ale oni wlaczyli,byli pelni determinacji,no i mają bramkarza. Istotna róznica. Dwie,trzy piły Onyszko wyciągnął,podobnie Pilarz w ostatnim meczu. Tak więc to nei jest tak,że Legia nie stwarza sobie sytuacji,stwarza tylko trafiają na dobrych bramkarzy. Z nami tego poroblemu nbie będzie,dlatego grając byle co moga nam 2,3 bramki wcisnąc. Nie będzie to wynikało z ich nieszablonowości,ot zagrają to co zwykle. Możemy trzy mecze wygrać jak i je wszystki przegrac. Do tego zespól jest mentalnie nei nadający się do niczego.