TSNH napisał(a):

Mały promyk nadziei to tak jak pisało już parę osób że teraz Ruch nie odpuści Lechowi ....
ale czy to tak naprawde ma jakies znaczenie?
|
otóż ma! i to bardzo duze znaczenie! jesli Ruch chce zająć miejsca w pucharach i to kosztem "wielkiej" Legii to musi wygrywac co sie da! a taki mecz z Lechem zagrają na 100 a moze na 110%!
My musimy zrobic swoje w Warszawie czyli wygrac ,albo chcociaz nie przegrac i poczekac do 29 kolejki. wtedy bedzie juz wszystko jasne!