Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 05.05.2010, 08:31
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Co z tego że padną mocne słowa z ust trenerów czy piłkarzy skoro problem leży gdzie indziej a mianowicie w umiejętnościach czysto piłkarskich i formie prezentowanej przez poszczególnych zawodników. Gdyby Wisła zdobyła po tylu kompromitacjach mistrzostwo polski to jednoznacznie świadczyło by o poziomie naszego krajowego podwórka. Powiem tak Wiśle potrzeba rewolucji kadrowej, budowy od nowa struktur organizacyjnych na wzór zachodni bo co z tego mistrzostwa pozostanie w lipcu gdy znów jakaś Levadia nas połknie...
Ogólnie się z Tobą zgadzam, ale...

z Mistrzostwa pozostanie nam 13 Tytuł Mistrza Polski. A to nie byle co...nawet w tak buraczanej lidze. Za 50 lat mało kto będzie pamietał o pucharowych potyczkach, a "gwiazdki" pozostaną na zawsze.
Odpowiedz cytując