|
Co z tego że padną mocne słowa z ust trenerów czy piłkarzy skoro problem leży gdzie indziej a mianowicie w umiejętnościach czysto piłkarskich i formie prezentowanej przez poszczególnych zawodników. Gdyby Wisła zdobyła po tylu kompromitacjach mistrzostwo polski to jednoznacznie świadczyło by o poziomie naszego krajowego podwórka. Powiem tak Wiśle potrzeba rewolucji kadrowej, budowy od nowa struktur organizacyjnych na wzór zachodni bo co z tego mistrzostwa pozostanie w lipcu gdy znów jakaś Levadia nas połknie...
|