Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 05.05.2010, 08:19
Pamiętam niedawno w "Cafe futbol" Romek Kołtoń też o tym mówił, że w Wiśle nie ma osoby, która da nadzieję i zmobilizuje reszte drużyny. Jeśli sam kapitan powoli w to wątpi to raczej już w zasadzie moglibyśmy gratulować mistrzostwa komuś innemu ( nie powiem Lech, bo jakoś mi to przez gardło nie przejdzie ) Wymieniał oprócz Głowackiego również Radka Sobolewskego, który przecież z natury jest cichy, nie rozmawia z mediami ( co wcale nie koniecznie jest jego wadą ), ale niewątpliwie brakuje nam takiego np. Terry`ego z Chelsea czy Casillasa z Realu.

Jak już mówiłem - to jest ten moment kiedy ktoś nie wiem kto czy Głowacki czy Kasperczak czy ktokolwiek inny wstrząsnie tą drużyną. Muszą paść mocne słowa...
Mimo to wierzę w Mistrzostwo. DO BOJU MARSZ...
Odpowiedz cytując