Wyświetl pojedynczy post
pawelpb1
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 05.05.2010, 07:11. Pamiętajcie !!
Wie ktoś skąd pewnie w piątek odjadą piłkarze na mecz ? Może by sie zebrać i wesprzeć ich przed wyjazdem lub też iść na czwartkowy trening !!!! w końcu kto ma w nich tchnąć wiarę w zwycięstwo jak nie my !! pamiętajcie ze dla nas nie są ważne indywidualności lecz drużyna którą powinniśmy wspierać w każdej chwili teraz jest trudniejszy okres mamy pkt przewagi, wiem, że WISŁA to nie tylko drużyna, ale i my czy nie powinniśmy być z nią w takich chwilach ? Wiadomo musimy zrobic wszystko by mieć pewność, że zrobiliśmy to co było możliwe by zdobyć mistrzostwo, wtedy nikt nie będzie miał do kogokolwiek pretensji czy żalu ze można było ale tego niezrobilismy. Do piłkarzy Legia ? kto tam jest dobry ? to tylko nazwa !! My mamy zawodników tylko oni muszą uwierzyć ze są w stanie wygrać z kopaczami z łazienkowskiej. Jak Odra mogła tam wygrać to czemu nie MY ?! Zostało 3 mecze nie patrzeć na innych tylko grać !!!

PAMIĘTAJCIE!!! WISŁA TO MY !!!
Odpowiedz cytując