1q2 napisał(a):

|
2.Podłej manipulacji to wg mnie dopuściło się TVP a nie ja czy Watts - a szczególnie nie Wojewódzki z Figurskim - oni powiedzieli to co myślą, tak jak ja - program w TVP to dla mnie czysta manipulacja bo punkt widzenia stacji i osób nią rządzących przerzucili na 'zwykłych ludzi'.To jest właśnie propaganda w czystej postaci - wybrać sobie ludzi - nagrać ich i wrzucić ich jako 'słowo ludu'.
|
Wojewódzi z Figurskim mogą powiedzieć co myślą, ale zwykli ludzie już nie bo to "skandal, manipulacja i propaganda czystej postaci".
Zapomniałem, że ci pierwsi należą do tzw. autorytetów i tylko oni maja prawo mówić, dawać wytyczne i reprezentować lud.
Twoja pogarda dla zwykłych ludzi poraża.