Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6623
Stary 05.05.2010, 06:46
1q2 napisał(a):Wyświetl post
2.Podłej manipulacji to wg mnie dopuściło się TVP a nie ja czy Watts - a szczególnie nie Wojewódzki z Figurskim - oni powiedzieli to co myślą, tak jak ja - program w TVP to dla mnie czysta manipulacja bo punkt widzenia stacji i osób nią rządzących przerzucili na 'zwykłych ludzi'.To jest właśnie propaganda w czystej postaci - wybrać sobie ludzi - nagrać ich i wrzucić ich jako 'słowo ludu'.
Wojewódzi z Figurskim mogą powiedzieć co myślą, ale zwykli ludzie już nie bo to "skandal, manipulacja i propaganda czystej postaci".

Zapomniałem, że ci pierwsi należą do tzw. autorytetów i tylko oni maja prawo mówić, dawać wytyczne i reprezentować lud.

Twoja pogarda dla zwykłych ludzi poraża.