Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 05.05.2010, 01:34
element napisał(a):Wyświetl post
Wpierw Skorża nie miał jaj.
Teraz drużyna.

Coraz to bardziej jesteście bezsilni w swoich osądach.
To przedstaw swój punkt widzenia bo widzę że nawet jak by przegrali po raz kolejny z Legią i parchami, to nadal będziesz obrońcą grajków bądź też trenera.

Ja piszę o faktach - że z 7 meczów gdzie traciliśmy pierwsi gola - w sześciu nie byliśmy w stanie nic strzelić - i interpretuje to tak jak interpretuje czyli że to są lamy których wystarczy pokąsać golem a już odpuszczają

Xalax napisał(a):Wyświetl post
Mario jest najlepszym bramkarzem w Ekstraklasie dla mnie
Dla Ciebie Pawełek może być nawet najlepszym bramkarzem europy albo świata.Dla mnie jest najsłabszym bramkarzem jakie moje oczy na Wiśle widziały a zaczynały0(świadomie) od Bobrowicza.
To że nie jest jego winą ani Levadia ani późniejsze wtopy, to jest zupełnie inna sprawa.
Ma to szczęście że ma solidnych partnerów w obronie, ma to nieszczęście że ma lamy w przodzie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując