|
Nie przypuszczam, że był ktokolwiek logicznie myślący na forum, kto oczekiwał cudów od Kasperczaka. Od początku było wiadomo, że trener potrzebuje czasu. A w przeciwieństwie do Skorży, tego czasu nie miał.
Skorża musiał odejść, bo więcej z tej drużyny by nie wyciągnął.
Zatrudnienie nowego trenera niosło za sobą ryzyko braku mistrzostwa, ale większe ryzyko było jednak w przypadku pozostawienia Skorży.
|