Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 04.05.2010, 21:47
Pablo jest ligowym średniakiem jaki wielu. Moim zdaniem nie jest wart wykupienia go za 400.000 euro. Tym bardziej, że w koncepcji Kasperczaka, boczny obrońca ma grać ofensywnie i dośrodkowywać. A jak Pablo dośrodkowuje, to chyba nikomu mówić nie trzeba...
Odpowiedz cytując