Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bartfine
Junior Member
Od: 02.2008
Offline
#
3881
04.05.2010, 21:28
nie zamierzam sie sprzeczać na ten temat to moje zdanie i mam do tego prawo,ale fakt jest taki że dzisiaj wszyscy by siecieszyli z majstra ale dla niektórych to nie jest ważne,uff takie polskie piekiełko
bartfine
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartfine
Znajdź inne posty napisane przez bartfine