Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 04.05.2010, 21:27
element napisał(a):Wyświetl post
Wpierw Skorża nie miał jaj.
Teraz drużyna.

Coraz to bardziej jesteście bezsilni w swoich osądach.
od tego materiału jaki ma teraz Kasper cudów nie można wymagac że co roku będą lige wygrywac.To sa zawodnicy znacznie słabsi piłkarsko niż 7-10 lat temu co grali z Białą Gwiazdą na piersi.Nawet Ci co wtedy często z ławki wchodzili (Niciński,Dubicki) to byli lepsi piłkarsko od większości obecnych grajków. Żałuje że sprzedano Cwielonga bo i tak był z niego sto razy większy pożytek niż z Hristova.Drugi zimowy transfer Ba zazwyczaj leczy kontuzje.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.05.2010 o godz. 21:41.
Odpowiedz cytując