Wyświetl pojedynczy post
kojot11
Junior Member
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 04.05.2010, 21:24
"Patrząc na tych piłkarzy - przyjeżdża położyć głowę pod topór. Na zasadzie - niech już będzie, co ma być, niech ten sezon się wreszcie skończy. A przecież hasło przewodnie powinno być inne: "Dość tych upokorzeń, to jest Wisła!". Coś w stylu kultowego: "This is Sparta!"."
Odpowiedz cytując