|
Panowie zamiast tu gadac i płakac,to jak macie odpowiednie osoby,to może przekazac za ich pośrednictwem naszym zawodnikom ,jakie są oczekiwania odnosnie ostanich trzech(a najbardziej pierwszych dwóch z tego zestawienia) meczów.To co zagrali z Korona juz nie powinno ujśc płazem(broń Boże nie mówie o jakiś ekstremalnych rozwiązaniach,wystarczy list otwarty,spotkanie),ale jak tak się na to przymyka oko,to nie dziwmy się ,ze mamy takie wyniki,a Oni tak naprawdę widac mają w du... to co śpiewają,czyli "Lidera mamy...",po własnie juz ch.. położyli na tym przy ostatnim meczu.
Podział prosty,to nie np.pan Ogryzek powinien wymyślac skład(z całym szacunkiem) ,tylko Kasperczak,to zawodnicy powinni grac na full pod każdym względem,a my kibicowac w ten sam sposób i ewentualnie pomóc zadbac tym i innymi działaniami o odpowiednią motywację,jeżeli już trenerska nie działa....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 04.05.2010 o godz. 21:28.
|