|
Wszystko zależy od Wisły - jeśli wygra ostatnie mecze mistrzostwo ma w kieszeni.Jeśli zaliczy wpadke majstra zdobędzie prawdopodobnie Lech.A Legia i Ruch będą się gryzły o 3 miejsce gwrantujące puchary europejskie.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|