Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15927
Stary 04.05.2010, 20:20
@up

dzęikuję bardzo to nie ja wrzucałęm piosenkę.



czemu mi się to podkreślenie nie chce wyłączyć? Odklikuję a nadal jest :/
Ostatnio edytowane przez Mistel : 04.05.2010 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując