Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2216
Stary 04.05.2010, 19:53


to tak dla przypomnienia ;p

na jutro nie nastawiam się zbyt pozytywnie
dostalem dzisiaj sms od korepetytora: 'Powodzenia życzę. Sporo przerobiliśmy więc powinno być dobrze. Na maturze na spokojnie przypominaj sobie sposoby rozwiązywania zadań a jak trafisz na coś nowego to zrozum dokładnie problem a może wtedy przyjdzie Ci coś do głowy. Nie przestrasz się. Zadania często wydają się trudne a są łatwe. Bez pośpiechu.Licz powoli i dokładnie. Nie załamuj się że czegoś nie umiesz. Nie musisz mieć 100%. to taka rada dla tych co tak jak ja kuleją z matematyki. ;p

powodzenia wszystkim
Odpowiedz cytując