Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
175
04.05.2010, 19:50
witeq
napisał(a):
1. Skrzydłowy bez szybkości, strzalu i z
jednym zwodem
Nie żebym bronił naszego Wojtusia , ale na tez zwód nabiera się jeszcze połowa ekstraklasy. To też jakoś pokazuje poziom naszej ligi..
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.