Wyświetl pojedynczy post
Xalax
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 04.05.2010, 19:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie - lider drużyny dostał kontuzji
Sory, wiem co jest grane ale fakt że brak Pawełka oznacza 'będzie ciężko' - pokazuje degrengoladę w tym klubie

Weszło napisało krótko aż treściwie.Raz dosłownie ta drużyna podniosła się po stracie bramki(Ruch) - pozostałe mecze, czy to potentaci z Tallina czy uznane piłkarsko marki z kraju - typu Piast,Korona,sąsiadka, czy ci co czasem prosto kopną piłkę czyli Bełchatów, Amika , Legia - stracony pierwszy gol = wtopa.

Ta drużyna faktycznie oprócz że jest piłkarsko przeciętna - nie ma jaj.Dostaną gola od byle kogo i w zasadzie można rzucić ręcznik na murawę.

3 mecze...3 mecze z i subiektywnie i obiektywnie jeszcze słabszymi drużynami, nie 10 nie 5 - 3 - do tego nic tylko wygrać..Wyjść , wydrzeć to - pośpiewać na rynku, zachlać pałę i zapomnieć o bardzo słabym sezonie.

A tu w drużynie rozpacz, wśród kibiców nerwowe patrzenie się na pozostałych...Byle by tylko ten dosłał kartkę , byle by Ruch przejebał w pucharze

Liga na pewno jest ciekawsza
Ja nie wiem co wy do chuja macie do Pawelka? To,ze wyszedl raz z siebie na meczu z Lechia i mial racje te pikniki powinny miec zakaz wstepu na mecz tylko ****a komentuja niech sam wyjdzie na boisko i pokaze. Bledy sie zdarzaja jak kazdemu bramkarzowi a Mario jest najlepszym bramkarzem w Ekstraklasie dla mnie,a jego brak bedzie duzym oslabieniem dla nas. Pzdr
Odpowiedz cytując