Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 04.05.2010, 18:54
Legia nie będzie miała większego ciśnienienia bo finał PP byłby dopiero 22 maja więc i tak nie czekałaby az do finału siedząc na 4. miejscu. Ale w tym momencie patrząc na to jak ważne jest to spotkanie można stwierdzić że nie będzie to taki mecz jak z Lechem i na pewno nie zakończy się 0:0.