Ravers napisał(a):

PS. Pawełek do końca sezonu nie gra(jest napisane na wp),będzie cięzko.
|
Faktycznie - lider drużyny dostał kontuzji

Sory, wiem co jest grane ale fakt że brak Pawełka oznacza 'będzie ciężko' - pokazuje degrengoladę w tym klubie
Weszło napisało krótko aż treściwie.Raz dosłownie ta drużyna podniosła się po stracie bramki(Ruch) - pozostałe mecze, czy to potentaci z Tallina czy uznane piłkarsko marki z kraju - typu Piast,Korona,sąsiadka, czy ci co czasem prosto kopną piłkę czyli Bełchatów, Amika , Legia - stracony pierwszy gol = wtopa.
Ta drużyna faktycznie oprócz że jest piłkarsko przeciętna - nie ma jaj.Dostaną gola od byle kogo i w zasadzie można rzucić ręcznik na murawę.
3 mecze...3 mecze z i subiektywnie i obiektywnie jeszcze słabszymi drużynami, nie 10 nie 5 - 3 - do tego nic tylko wygrać..Wyjść , wydrzeć to - pośpiewać na rynku, zachlać pałę i zapomnieć o bardzo słabym sezonie.
A tu w drużynie rozpacz, wśród kibiców nerwowe patrzenie się na pozostałych...Byle by tylko ten dosłał kartkę , byle by Ruch przejebał w pucharze
Liga na pewno jest ciekawsza
