choc z drugiej strony Legia sie jeszcze bardziej zepnie bo 4 miejsce po odpadnieciu Ruchu z PP (nie zdobyciu go) nie gwarantuje jej miejsca w pucharach..............
taki myk

ale i tak wole zeby Ruch mial jeszcze wieksze cisnienie w meczu z Lokomotivem.. wiec dobrze sie stalo
bezbramkowy remis moze byc tylko wtedy kiedy miedzy slupkami Wisly bedzie tego typu bramkarz jak Jan Mucha.. znajac zycie wybroni 4 setki a Legia wykorzysta jedna..