Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 04.05.2010, 18:46
masz racje z tym ruchem, ale polowicznie. Rzeczywiscie jest tak jak mowisz, z tym ze po odpadnieciu Slazakow z PP do europejskich pucharow awansuja tylko 3 druzyny z tabeli, a nie 4 co mialoby miejsce w przypadku zdobycia pucharu przez Ruch. Co to oznacza dla nas? Ano to, ze jesli w stolycy mysla o pucharach, to beda sie spusz**c na meczu z nami, bardziej, niz gdyby 4 lokata im wystarczala.
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!