Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.05.2010, 18:41
No i właśnie stało się coś złego dla Ruchu ale dobrego dla Wisły. Ruch właśnie odpadł z PP i jedyna możliwość aby awansoawli do europejskich pucharów to zajęcie miejsca w pierwszej trójce w ekstraklasie czyli Lokomotivovi wcale zadania nie ułatwią, szczególnie że grają u siebie