No i właśnie stało się coś złego dla Ruchu ale dobrego dla Wisły. Ruch właśnie odpadł z PP i jedyna możliwość aby awansoawli do europejskich pucharów to zajęcie miejsca w pierwszej trójce w ekstraklasie czyli Lokomotivovi wcale zadania nie ułatwią, szczególnie że grają u siebie
