Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 04.05.2010, 18:31
Billy napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/4913
co tu dużo gadać, 100% prawdy i racji

Brożek snuje sie jak zombie po boisku, piłkarze są swiadomi beznadziejnosci

Małecki o 5 lat starszy pewnie wziąłby to całe towarzystwo za gęby i byłoby inaczej, ale jest jak jest

licze na Sobola, ze przemowi im do rozsadku


Wisła na dzień dzisiejszy (siła ataku) jest jak wąż bez jadu, jak wilk bez zębów...


w najbliższym meczu piłkarze mają najlepszą (jedyną) okazję aby zmazać część plamy z Levadii, Legii i sraxy !!!

kiedy oni chcą się zrehabilitować za to? to ostatnia szansa!

czarno widze to wszystko
Ostatnio edytowane przez lucekj : 04.05.2010 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując