Billy napisał(a):

co tu dużo gadać, 100% prawdy i racji
Brożek snuje sie jak zombie po boisku, piłkarze są swiadomi beznadziejnosci
Małecki o 5 lat starszy pewnie wziąłby to całe towarzystwo za gęby i byłoby inaczej, ale jest jak jest
licze na Sobola, ze przemowi im do rozsadku
Wisła na dzień dzisiejszy (siła ataku) jest jak wąż bez jadu, jak wilk bez zębów...
w najbliższym meczu piłkarze mają najlepszą (jedyną) okazję aby zmazać część plamy z Levadii, Legii i sraxy !!!
kiedy oni chcą się zrehabilitować za to? to ostatnia szansa!
czarno widze to wszystko