Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 04.05.2010, 18:27
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Koleś jak piszesz takie wypociny to normalnie mi ciśnienie się podnosi, że prawie nerwice złapie ...
Większość gdyba,że połowa składu do wymiany, kondycyjnie, technicznie jesteśmy słabi... technicznie to jesteśmy lepsi od większości zespołów poza Lechem tylko (nie wliczam techniki Boguskiego bo to co on pokazuje to woła o pomstę do nieba, jak koleś w takim zespole może mieć taką technikę ?) Kondycyjnie jesteśmy na tym samym poziomie co wszyscy, bo tutaj nie chodzi o kondycje tylko o dynamikę!! Tutaj chodzi o dynamike i pewność siebie, bo tej pewności nam brakuje przede wszystkim, głównie Brożkowi, bo chłopak się dołuje przez to że mu nie wychodzi wszystko tak jakby chciał.
Ale dlaczego wypociny? Przeciez chłopak pisał prawdę, w ofensywie mamy same półprodukty piłkarskie ktorych trzeba sie pozbyć i budowac nowy sklad, w przeciwnym wypadku bedziemy dalej popadac w coraz większy marazm, levadie i inne przegrane derby i kataklizmy. Czy wy naprawdę nie widzicie że ten skład pewnego pułapu nie przeskoczy?

Moze urzadzimy konkurs - ja wymienię cechy pilkarza Wisły, wy sobie sami odpowiecie jego nazwisko, gwarantuję ze każdy bedzie miał 80% skuteczności.

1. Skrzydłowy bez szybkości, strzalu i z jednym zwodem
2. Napastnik bez uderzenia z dystansu, przyjęcia piłki i dryblingu, dodatkowo nieustannie macha rekami na kolegów
3. Drugi napastnik bez przyjęcia piłki i uderzenia z dystansu ,drybling czasem wyjdzie jak sie mu uda opanowac pilkę
4. Skrzydłowy/ napastnik z drybligiem, ale totalnie bez dośrodkowania i strzału z dystansu, tez lubi rzucic pod nosem epitet o grze kolegi
5. Środkowy pomocnik bez dryblingu, ale czasem uda mu się rzucić dobrą prostopadłą piłkę, jednakowoż pierwsza cecha uniemozliwia mu zgubienie krycia aby wykonac to podanie bądz oddac strzał ktory ten pilkarz ma akurat całkiem całkiem

Tak moi drodzy, to Łobodziński, Paweł Brożek, Boguski, Małecki i Jirsak - gratuluję, aczkolwiek pytania były zbyt proste na nagrody większe niz wasza satysfakcja.

Dodajac to ze cala drużyna Wisły nie ma w nawyku ciągłego biegu i wychodzenia na pozycję jak kolega ma piłkę, tylko z reguly robi to jeden zawodnik, czesto konczy się podaniem "na alibi" do kolegi ktory z ta pilką nie ma żywcem co zrobić, najwyżej zyskac aut dla swojej druzyny.

Reasumując, post kolegi o pozbyciu się połowy piłkarzy po sezonie był może zbyt drastyczny, ale wielu juz pokazało że z tej mąki chleba nie bedzie, przynajmniej nie takiego jaki my chcemy zjeść. A ponieważ kokosow nie mamy, musimy się pozbyć jakiegoś zawodnika i jego kontraktu aby przyszedł jakiś zawodnik i jego kontrakt. Może i będziemy grali rok czy dwa o utrzymanie, ale potem nowi piłkarze osiągną poziom wyższy niż obecni. Bo o to niestety nietrudno.

skracając do maksimum:
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Większość gdyba,że połowa składu do wymiany, kondycyjnie, technicznie jesteśmy słabi.
większość z reguły ma jednak rację

Co do meczu, to mimo iz kibicowskie serce sie kraja, nie widze przesłanek aby druzyna ktora przegrała w tym sezonie wszystkie ważne mecze z silniejszym rywalem tym razem miała cudownie zdobyć choćby punkt. Ślepa kibicowska wiara nie wystarcza. Chyba że w Warszawie Legia zagra jak Lazio, w końcu my do Ligi Mistrzów nie wejdziemy z tym składem i grą, Lech ma realną szansę. Więc dla Legii lepszy mistrz z Krakowa - ale to scientce-fiction. Z tego względu pewnie zaiwestuje u 'złodzieja' trochę grosza na Legie, jęśli złapię kurs powyżej 2,6

A na koniec coby wlać w wasze serca choć trochę optymizmu, to zgodnie z prawami Murphy'ego Wisła zagra najlepszy mecz rundy, Brożek strzeli bramkę spoza pola karnego soczystym strzałem, Łobodziński będzie zachwycał nieskazitelną techniką i dryblingiem, a Małecki wrzuci idealną centrę do Boguskiego, który kapitalnym przyjęciem pilki zmyli obrońców i strzeli drugą bramkę, udowadniając że nie znam się na piłce. Czego sobie i wam życzę.
Odpowiedz cytując