tormenthor napisał(a):

|
. Jeżeli nie wygramy ze słabą Legią, tragiczną Cracovią, to nie ma sensu walczyć w europejskich pucharach, bo i tak nic tam nie ugramy
|
Jest jeszcze jeden aspekt wartości MP z naszego punktu widzenia. Zdobywając MP, sprawiamy że nie zdobędzie go Lech. Do czego piję? a no do tego że Lech pewnie "inaczej" by sie przygotował do eliminacji, a jakby wszedł do grupy to by nas odjechał na lata finansowo i sportowo. także dla mnie to mistrzostwo ma jednak znaczenie, mimo że pewnie w pucharach bysmy nie powalczyli za długo