Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 04.05.2010, 18:16
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
. Jeżeli nie wygramy ze słabą Legią, tragiczną Cracovią, to nie ma sensu walczyć w europejskich pucharach, bo i tak nic tam nie ugramy
Jest jeszcze jeden aspekt wartości MP z naszego punktu widzenia. Zdobywając MP, sprawiamy że nie zdobędzie go Lech. Do czego piję? a no do tego że Lech pewnie "inaczej" by sie przygotował do eliminacji, a jakby wszedł do grupy to by nas odjechał na lata finansowo i sportowo. także dla mnie to mistrzostwo ma jednak znaczenie, mimo że pewnie w pucharach bysmy nie powalczyli za długo
Odpowiedz cytując