volasTSW napisał(a):

|
jakbym ja tam weszla do nich do szatni przed meczem z ległą, to bym im taką przemowe walnęła, że legie to by rozpier****** legie wolą walki i ambicją . Byłyby gwiezdne wojny i siwy dym na boisku. nie wiem cy nasi potrafią się tak sami zmotywowac w szatni..jestem pelna obaw przed tym meczem.
|
wiesz co wybacz,ale moim zdaniem nasi kopacze juz sporo razy dali dowód,ze gadanie maja gleboko w..d.myśle,ze predzej pomogłby striptiz.a co do meczu z legią-bedzie co ma być...