Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 04.05.2010, 17:26
jakbym ja tam weszla do nich do szatni przed meczem z ległą, to bym im taką przemowe walnęła, że legie to by rozpier****** legie wolą walki i ambicją . Byłyby gwiezdne wojny i siwy dym na boisku. nie wiem cy nasi potrafią się tak sami zmotywowac w szatni..jestem pelna obaw przed tym meczem.
Odpowiedz cytując