Billy napisał(a):

|
Tu nie chodzi o Michniewicza, czy innych "wielkich" polskich trenerów, tylko o mentalność naszej drużyny. Jak dla mnie świetny artykuł weszlo.com . Nie ma niestety u nas osoby, która by krzyknęła w odpowiednim momencie i spróbowała naszych chłopaków zmobilizować.
|
Dobry artykuł. Widać, że im brakuje odpowiedniego nastawienia, a może są wypaleni i już zaczynają myśleć na zasadzie "może się uda, a jak nie to kij z tym". To wszystko przy słabej formie na kilku kluczowych pozycjach. Większa jest szansa na to, że Lech gdzieś zgubi punkty niż, że my wygramy z Legią. Chciałbym się w tej sprawie mylić, ale niestety niewiele na to wskazuje.