Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 04.05.2010, 17:19
Po meczu z Koroną byłem maksymalnie w****iony, ale teraz sobie tak myślę, że może dobrze, że ta porażka nadeszła w takim momencie. Ostatnie 3 mecze tego sezonu będą prawdziwym testem dla naszej drużyny, który potwierdzi, czy w obecnym składzie personalnym jest sens taką ekipę pokazywać Europie. Jeżeli nie wygramy ze słabą Legią, tragiczną Cracovią, to nie ma sensu walczyć w europejskich pucharach, bo i tak nic tam nie ugramy, a lepiej zacząć gruntowną przebudowę drużyny. Wisła musi wygrać za wszelką cenę. Jeżeli się to nie uda należy wstrząsnąć maksymalnie drużyną - łącznie z pozbyciem się Głowackiego, Pawełka, Brożków czy Małeckiego.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 04.05.2010 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując