|
Tu przyznam rację . Nie ma się co oszukiwać przegraliśmy najważniejsze mecze w tym sezonie jeśli zdobędziemy mistrza to po wielkim szczęściu bo tyle przegranych meczy nie mieliśmy dawno. Nie ma trenera który ma charyzmę i wstrząśnie tą drużyną ,ale o tym wiadomo do dawna piłkarze też są jacy są , siła ofensywna jak na MP jest śmieszna bramkarz wybierany jest od lat na zasadzie zapchaj dziurę . Nie ma skautingu , wyników , młodzieży to skąd mamy mieć wyniki ? . Niestety coś za coś chwała Panu Cupiałowi że ma Siłę patrzeć na takie mecze jak te z levadią czy z parchami i tu wielki szacunek się należy , że nie kopnął tego wszystkiego w dupę tak jak kilku innych biznesmenów w naszej lidze.
|