Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 04.05.2010, 17:07
OPTIMUS napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady kto jak kto ale Michniewicz niech zamknie mordę i albo sobie siedzi w tej marnej telewizji i udaje wielkiego speca albo niech szuka pracy w 3 ligowych klubach bo tyle on jest wart.

Tu nie chodzi o Michniewicza, czy innych "wielkich" polskich trenerów, tylko o mentalność naszej drużyny. Jak dla mnie świetny artykuł weszlo.com . Nie ma niestety u nas osoby, która by krzyknęła w odpowiednim momencie i spróbowała naszych chłopaków zmobilizować. Mam nadzieję, że może to jest ten moment, gdzie cała drużyna poczuje tak na prawdę o co walczą i pokażą w tych 3 meczach kto jest najlepszą drużyną w Polsce. JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując