|
Senior Member
Offline
|
#157

04.05.2010, 17:04
|
Cytat:
|
Michniewicz napisał o Wiśle, że nie walczyła o zwycięstwo, po meczu, w którym Lech Poznań mający 4 punkty straty, w ostatnim kwadransie nie próbował zrobić nic by wygrać. To Lech gonił i to jemu powinno zależeć na zniwelowaniu straty, a nie liczyć, że Wisła straci jeszcze punkty. Jak czytam opinię o Głowackim w stylu: "To ma być kapitan drużyny?" to mam wrażenie, że ktoś ligę ogląda od wczoraj. Nie słyszałem tej wypowiedzi, nie wiem na ile jest ona rzetelnie przekazana i na ile faktycznie odpowiada emocjom Głowackiego, ale ten koleś od paru ładnych lat walczy o każdą piłkę. Daj Bóg wszystkim drużynom Ekstraklasy takiego kapitana. Piszecie, że nie ma kto powalczyć, że nie ma nikogo pewnego siebie. Gówno prawda, o czym przekonacie się za trzy kolejki na rynku w Krakowie. Wisła jest bez formy, jest kur***** bez formy, ale walczy i dowiezie tytuł do końca ligi.
|
0123456789
|
|