Wyświetl pojedynczy post
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 04.05.2010, 17:04
Cytat:
Michniewicz napisał o Wiśle, że nie walczyła o zwycięstwo, po meczu, w którym Lech Poznań mający 4 punkty straty, w ostatnim kwadransie nie próbował zrobić nic by wygrać. To Lech gonił i to jemu powinno zależeć na zniwelowaniu straty, a nie liczyć, że Wisła straci jeszcze punkty. Jak czytam opinię o Głowackim w stylu: "To ma być kapitan drużyny?" to mam wrażenie, że ktoś ligę ogląda od wczoraj. Nie słyszałem tej wypowiedzi, nie wiem na ile jest ona rzetelnie przekazana i na ile faktycznie odpowiada emocjom Głowackiego, ale ten koleś od paru ładnych lat walczy o każdą piłkę. Daj Bóg wszystkim drużynom Ekstraklasy takiego kapitana. Piszecie, że nie ma kto powalczyć, że nie ma nikogo pewnego siebie. Gówno prawda, o czym przekonacie się za trzy kolejki na rynku w Krakowie. Wisła jest bez formy, jest kur***** bez formy, ale walczy i dowiezie tytuł do końca ligi.
0123456789
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując