AS82 napisał(a):

|
3 kluczowe mecze z Juszczykiem w bramce ,wychodzi żałosna polityka transferowa na pozycji bramkarza,wszyscy myśleli że jakoś to będzie ,teraz wychodzi ile nas to może kosztować
|
hmmm nie przypominam sobie, żeby Juszczyk zawalił ewidentnie jakieś bramki... za to pamiętam beznadziejną grę napastników i skrzydłowych przykładowo... i wg mnie to tu wychodzi żałosna polityka transferowa, skoro Brożek cały czas jest podstawowym napastnikiem itp itd