Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 04.05.2010, 16:44
AS82 napisał(a):Wyświetl post
3 kluczowe mecze z Juszczykiem w bramce ,wychodzi żałosna polityka transferowa na pozycji bramkarza,wszyscy myśleli że jakoś to będzie ,teraz wychodzi ile nas to może kosztować
hmmm nie przypominam sobie, żeby Juszczyk zawalił ewidentnie jakieś bramki... za to pamiętam beznadziejną grę napastników i skrzydłowych przykładowo... i wg mnie to tu wychodzi żałosna polityka transferowa, skoro Brożek cały czas jest podstawowym napastnikiem itp itd
Odpowiedz cytując