|
Obsada bramki - to jedyna kwestia, która może nas pozbawić zwycięstwa z dramatycznie słabą Legią. Boje się meczu, w którym będziemy grać świetnie, ale Mucha wyjmie parę setek, a Juszczyk z kolei wpuści jakiegoś farfocla. Mam nadzieję, że przez ten tydzień potrenował grę przedpolu i wyjścia do dośrodkowań, bo jego przyspawanie do linii bramkowej jest wręcz zatrważające.
|