Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 04.05.2010, 16:27
Obsada bramki - to jedyna kwestia, która może nas pozbawić zwycięstwa z dramatycznie słabą Legią. Boje się meczu, w którym będziemy grać świetnie, ale Mucha wyjmie parę setek, a Juszczyk z kolei wpuści jakiegoś farfocla. Mam nadzieję, że przez ten tydzień potrenował grę przedpolu i wyjścia do dośrodkowań, bo jego przyspawanie do linii bramkowej jest wręcz zatrważające.
Odpowiedz cytując