Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 04.05.2010, 16:22
3 kluczowe mecze z Juszczykiem w bramce ,wychodzi żałosna polityka transferowa na pozycji bramkarza,wszyscy myśleli że jakoś to będzie ,teraz wychodzi ile nas to może kosztować
Odpowiedz cytując