Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 04.05.2010, 16:17
Kontuzja Pawełka sprawia, że teraz do końca sezonu w serii arcyważnych spotkań będziemy musieli oglądać o wiele bardziej "niepewnego" i popełniającego jeszcze więcej błędów Juszczyka. To kolejny plus dla rywali, nie Wisły.

Ale jak przez prawie 3 lata urządza się cyrk z bramkarzami i nie potrafi zatrudnić na tą kluczową pozycję nikogo porządnego, nie można się dziwić. Jak mawia przysłowie, "w przyrodzie nic nie ginie", więc w końcu nadszedł moment, w którym klub będzie musiał ponieść gorzkie konsekwencje tej szkodliwej głupoty. Błędy, mankamenty, złe decyzje zawsze kiedyś, wcześniej czy później wracają, dają o sobie znać przynosząc swoje owoce. Szkoda, że akurat teraz musiały dopaść Wisłę.

Jeszcze a propo obsady lewej obrony w meczu z Legią - osobiście zdecydowałbym się raczej na Brożka niż Diaza. Bo prawdopodobnie będzie musiał grać na szybkiego Szałachowskiego - jeśli wystąpi Diaz, różnica w dynamice i przyspieszeniu będzie zbyt duża, dając ogromną przewagę i szansę Legii. Diaz nie wygra żadnego pojedynku biegowego z tym Warszawiakiem.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując