Wyświetl pojedynczy post
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 04.05.2010, 16:01
farben napisał(a):Wyświetl post
Alvarez i nasze zdania odrębne...

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ebne,id,t.html
na normalnym poziomie? Oj Pablo, Pablo skoro tak wygląda normalny poziom to ja nie chcę wiedzieć jak wygląda ten słabszy.

tyle dni po meczu a ja dalej nie mogę patrzeć na tą radość: http://kiks.tv/2010/05/wisla-na-wstecznym/
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując