Temat
:
[27. kolejka] WISŁA Kraków - KORONA Kielce, piątek 30.04.2010 20:00
Wyświetl pojedynczy post
mrawczu
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków
Offline
#
341
04.05.2010, 16:01
farben
napisał(a):
Alvarez i nasze zdania odrębne...
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ebne,id,t.html
na normalnym poziomie? Oj Pablo, Pablo skoro tak wygląda normalny poziom to ja nie chcę wiedzieć jak wygląda ten słabszy.
tyle dni po meczu a ja dalej nie mogę patrzeć na tą radość:
http://kiks.tv/2010/05/wisla-na-wstecznym/
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
mrawczu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrawczu
Znajdź inne posty napisane przez mrawczu