pytalem już o to kiedyś ale odpowiedź nie była pomocna za bardzo, a potem przywykłem do tego a ostatnio problem się nasilił. Otóż:
Gdy klikam myszką np. na nową karte to mi się 2 otwierają(tak jakbym klikał dwukrotnie). To samo dzieje się jak kliknę na jakiegoś znajomego na gadu gadu klikne raz a otwiea mi sie okno rozmowy. Co robić?
aha i jeszcze jedno kumpel na maturze pod pracą maturalną z j. polskiego napisał XYZ bo nie wiedział czy sie podpisywać. bedzie miał nieuznana? najlepsze jest ze tyle razy nam wałkowała ze nie wolno sie podpisywać
