Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15921
Stary 04.05.2010, 15:52
pytalem już o to kiedyś ale odpowiedź nie była pomocna za bardzo, a potem przywykłem do tego a ostatnio problem się nasilił. Otóż:
Gdy klikam myszką np. na nową karte to mi się 2 otwierają(tak jakbym klikał dwukrotnie). To samo dzieje się jak kliknę na jakiegoś znajomego na gadu gadu klikne raz a otwiea mi sie okno rozmowy. Co robić?

aha i jeszcze jedno kumpel na maturze pod pracą maturalną z j. polskiego napisał XYZ bo nie wiedział czy sie podpisywać. bedzie miał nieuznana? najlepsze jest ze tyle razy nam wałkowała ze nie wolno sie podpisywać
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując