Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 03.05.2010, 22:06
Ja nie lubię się bawić w kalkulację ale amikorze grają jeszcze w Chorzowie z Ruchem także remis nie musi być tragiczny.Obawiam się tego meczu...Ale to kolejne spotkanie w którym musimy zdobyć 3 punkty.Nadal mamy 1 punkt przewagi więc to my rozdajemy karty.
Odpowiedz cytując