|
Ja nie lubię się bawić w kalkulację ale amikorze grają jeszcze w Chorzowie z Ruchem także remis nie musi być tragiczny.Obawiam się tego meczu...Ale to kolejne spotkanie w którym musimy zdobyć 3 punkty.Nadal mamy 1 punkt przewagi więc to my rozdajemy karty.
|