tommiyacht napisał(a):

ja to podsumuje tak - i nie jest to czarnowidztwo tylko moje przypuszczenia.
jak przegramy to po mistrzu
|
Ja bym napisała inaczej. Jak nie wgramy (przegrana/remis) to po mistrzu.
A będzie remis w/g mnie.
Co do Choto to jutro ma być coś wiadomo ponoć.