Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 03.05.2010, 21:59
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
ja to podsumuje tak - i nie jest to czarnowidztwo tylko moje przypuszczenia.

jak przegramy to po mistrzu
Ja bym napisała inaczej. Jak nie wgramy (przegrana/remis) to po mistrzu.

A będzie remis w/g mnie.

Co do Choto to jutro ma być coś wiadomo ponoć.
Odpowiedz cytując