Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 03.05.2010, 21:54
raindog napisał(a):Wyświetl post
Postawiłbym na następujący skład:

Małecki Brożek
Brożek Ba Sobol Łobo
Diaz Marcelo Głowacki Alvarez
Juszczyk

Z czego w drugiej połowie zmienił Łobo na Kirma (ze względu na słabą kondycje), Brozia na Bogusia (jeśli gra nie będzie się kleić) oraz Ba na Jirsaka (słaba kondycja Ba). Swoją drogą, to te zmiany należy potraktowac z dystansem - zmieniamy wtedy, gdy jest to konieczne, a nie z góry ustalony schemat. Przy wysokiej wygranej (hehehe) można wpuścić Christova lub np. Mączyńskiego.
To byłaby chyba na dzień dzisiejszy najlepsza "11"
Odpowiedz cytując