raindog napisał(a):

Postawiłbym na następujący skład:
Małecki Brożek
Brożek Ba Sobol Łobo
Diaz Marcelo Głowacki Alvarez
Juszczyk
Z czego w drugiej połowie zmienił Łobo na Kirma (ze względu na słabą kondycje), Brozia na Bogusia (jeśli gra nie będzie się kleić) oraz Ba na Jirsaka (słaba kondycja Ba). Swoją drogą, to te zmiany należy potraktowac z dystansem - zmieniamy wtedy, gdy jest to konieczne, a nie z góry ustalony schemat. Przy wysokiej wygranej (hehehe) można wpuścić Christova lub np. Mączyńskiego.
|
To byłaby chyba na dzień dzisiejszy najlepsza "11"