Xalax napisał(a):

W 100% sie zgadzam.Moim zdaniem powinnismy sie pozbyc w przerwie letniej polowy składu, jest tyle tanich i o wiele lepiej prezentujacych sie zawodnikow kondycyjnie i techniczne i na pewno tyle nie zarabiaja.
Po co nam mistrz i walka w lm skoro u nas nie ma kto strzelac bramek jesli Cupial mysli o czyms w Europie to moze najwyzszy czas sprowadzic 2 dobrych i tanich napastnikow czasy Zurawia i Franka sie skonczyly? Jak my w tej rundzie ledwo co wygrywamy z kazdym albo remisujemy i wszystko jest na farta. A jestem w 100% pewien,ze pod koniec sezonu odejdzie Marcelo i tak sie psuje to co dobre bo obrone mamy co jak co ale dobra.
Nadzieją moze byc to ze Maly cos zagrac noi w srodku nasz Sobol. Brozka i Boguskiego na lawke a wpuscic od 1 min Christova (bo w takim razie po co go sprowadzalismy) oraz Maczynskiego.
Ktos wie moze czemu Gargula nie wszedl na korone skoro bylo napisane ze jest gotow na 20 min gry?~~
|
Koleś jak piszesz takie wypociny to normalnie mi ciśnienie się podnosi, że prawie nerwice złapie ... Cupiał, Cupiał, Cupiał, ciekawe czy ty włożyłbyś swoje załóżmy 500 zeta na wzmocnienia dla Wisły ? Powiedziałbyś pewnie, że Cię nie stać itp. Cupiał to też nie jest Krowa, która cały czas będzie hektolitry mleka dawać! Jego błędy są uwydatnione ale to nie jest tylko jego wina...
Większość gdyba,że połowa składu do wymiany, kondycyjnie, technicznie jesteśmy słabi... technicznie to jesteśmy lepsi od większości zespołów poza Lechem tylko (nie wliczam techniki Boguskiego bo to co on pokazuje to woła o pomstę do nieba, jak koleś w takim zespole może mieć taką technikę ?) Kondycyjnie jesteśmy na tym samym poziomie co wszyscy, bo tutaj nie chodzi o kondycje tylko o
dynamikę!! Tutaj chodzi o dynamike i pewność siebie, bo tej pewności nam brakuje przede wszystkim, głównie Brożkowi, bo chłopak się dołuje przez to że mu nie wychodzi wszystko tak jakby chciał. Na meczu w Warsaw ci którzy tam będą od nas powinni zaśpiewać Paweł Brożek, Paweł...! żeby wreszczie uwierzył, że potrafi w pojedynkę rozstrzygnąć losy spotkania!
Garguła grać nie będzie, bo za wcześnie na to...! Chłopak nie grał rok w piłkę i nie ma odpowiedniego ogrania, to nie jest David Beckham i to nie Manchester United i nie ta kasa, że zdarzają się cudowne uzdrowienia. Lepiej poczekać kilkanaście dni, wpuścić go najpierw do ME żeby coś pograł, przełamał się psychicznie, niż żeby okazało się że kontuzja się odnowiła i kolejne pół roku ...
--------------------------------------------------------
Ogólnie to prosiłbym wszystkich o wiarę w sukces ! nadzieja umiera ostatnia!
---------------------------------------------------------