Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.05.2010, 19:31
Ogólnie to się łezka w oku pojawia przy tych wszystkich kompilacjach ale trzeba też dojść do wniosku, że jesteśmy dużo słabsi niż kilka lat temu, nie ma takiej siły ;/
Jeden z lepszych pomysłów w działalności Wisły http://www.youtube.com/watch?v=yWtqB...eature=related powinien się powtarzać co jakiś czas
Ostatnio edytowane przez ewcia : 03.05.2010 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując