Ogólnie to się łezka w oku pojawia przy tych wszystkich kompilacjach

ale trzeba też dojść do wniosku, że jesteśmy dużo słabsi niż kilka lat temu, nie ma takiej siły ;/
Jeden z lepszych pomysłów w działalności Wisły
http://www.youtube.com/watch?v=yWtqB...eature=related powinien się powtarzać co jakiś czas
